CANLI YAYIN
21:45 Hırvatistan 2 - 1 Fransa 21:45 İngiltere 3 - 3 Danimarka 21:45 Hollanda - İzlanda 21:45 Belçika - Polonya 21:45 Hırvatistan 2 - 1 Fransa 21:45 İngiltere 3 - 3 Danimarka 21:45 Hollanda - İzlanda 21:45 Belçika - Polonya

Bugüne Kadar Yapılan En Gelişmiş ve Profesyonel Haber Yazılımı

11.09.2020 23:12

Haber yazılımı scripti ve haber paketleri ile sürekli gelişen özgün haber scripti yazılımı hazırlayan profesyonel yazılım firması Web Pro.

Bugüne Kadar Yapılan En Gelişmiş ve Profesyonel Haber Yazılımı

Php Haber Scripti, haber sitesi açmak isteyenler için özel olarak yapılandırılmış hazır CMS sistemdir. WEB PRO HABER, yazılımın güncelliğini korumak ve kullanıcılara en yeni teknolojiler ile yardımcı olabilmek için sürekli geliştirilmeye ediyor. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için elimizden geleni yapıyor ve birlikte çalıştığımız, çalışacağımız, çalışmaya devam edeceğimiz tüm kullanıcılarımıza teşekkürlerimizi sunuyor, yayın hayatlarında başarılar diliyoruz.

Siz de profesyonel ve gelişmiş bir haber yazılımı sahibi olun!

Günümüzün standartlarına uygun, güçlü ve hızlı alt yapısı, mobil desteği, önbellek sistemi, seo ve sosyal medya uyumu, maksimum kazanç için oluşturulmuş reklam alanları, kolay kullanılabilir yönetim paneli, ziyaretçileriniz için birbirinden farklı modüller ve dahası ile siz de Web Pro Haber yazılımını kullanmaya başlayın.

SİSTEME ENTEGRE ÖZEL YAZILIM MODÜLLER

 1. Haber Modülü: Bu modül sisteme haber eklemek için kullanılmaktadır. Haberler kategorilere ayrılabilmektedir. Bu kategoriler kullanıcı tarafından belirlenebilmektedir. Haberlere bir büyük birde küçük boy olmak üzere toplam iki ana fotograf eklenebilmektedir. Ayrıca haber detayındada istenildiği kadar foto çok kolay bi şekilde kullanılabilmektedir. Kullanıcılar istedikleri habere yorum ekleyebilmektedir. Bu yorumlar editörün onayı olmadan sitede gösterime girmeyecektir. Yine kullanıcılar istedikleri haberi arkadaşlarına mail yolu ile tavsiye edebilecektir, istedikleri haberin çıktısını kolayca alabilecektir.
 2. Yazar Modülü: Bu modül sisteme yazar eklemek için kullanılmaktadır. Sisteme istenilen sayıda yazar eklenebilmektedir.
  Yazarların gösterim sırası kolayca değiştirilebilmektedir. Yazarlar kendileri için hazırlanmış olan yönetim paneli sayesinde yazılarını sisteme kolayca ekleyebilecek, yazılarına gelen yorumları kendileri onaylayabilecektir. Kullanıcılar istedikleri yazıya yorum ekleyebilmektedir. Bu yorumlar editörün onayı olmadan sitede gösterime girmeyecektir. Yine kullanıcılar istedikleri yazıyı arkadaşlarına mail yolu ile tavsiye edebilecektir, istedikleri yazının çıktısını kolayca alabilecektir.
 3. Foto Galeri: Kapsamlı foto galeri modülü standart olarak sistemde yer almaktadır. Galeriler kategorilere ayrılabilir. İki farklı gösterim seçeneği bulunmaktadır. Slide ve Sıralı Galeri şeklinde.
 4. Video Galeri: Kapsamlı video galeri modülü standart olarak sistemde yer almaktadır. Galeriler kategorilere ayrılabilir. İki farklı kullanım seçeneği bulunan modül ile ister direkt youtube linki isterseniz sunucuya direkt olarak video yükleyebilirsiniz.
 5. Anket: Bu modül yardımı ile sisteme istenildiği kadar anket eklenebilmektedir.
 6. RSS Desteği: Sitenizin’in sık sık değişen içeriğini, son dakika gelişmelerini kullanıcılara sunan sistem.
 7. Sabit Sayfa: Bu modul yardımı ile sisteme istenildiği kadar sabit sayfalar kolay bir şekilde eklebilmektedir. (ÖRN: Künye, İletişim, Gizlilik Politikası vb.)
 8. Arama: Sisteme daha önce girilmiş olan haberlerde arama yapmak için kullanılır.
 9. Piyasalar: Döviz / Borsa bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir.
 10. Hava Durumu: İstenilen sayıda il / ilçe / ülke  hava raporu gösterilebilmektedir.
 11. Maç Listesi / Canlı Maç Sonuçları: O hafta yapılacak olan maçların listesinin yayınlamak amacıyla kullanılmaktadır.
 12. Puan Durumu: Süper Lig Puan durumunu göstermek amacıyla kullanılmaktadır. Veriler otomatik olaran güncellenmektedir.
 13. Firma Rehberi: Bu bölüm yardımı ile kullanıcılar belirli bir bölgedeki faaliyet gösteren firmaların tel, fax, adres, eposta gibi iletişim bilgilerine kolayca ulaşabilecektir. Binlerce işletme, kurum ve çok daha fazlası haber sitenizde!
 14. Seri / Resmi ilan: Basit manada bir seri ilan arama ve ekleme modülünü içermektedir. Seri İlan Sistemi iş görür, para kazandırır!
 15. Mail Listesi/ E-bülten: İsteyen kullanıcılara sitedeki gelişmeleri mail yoluyla iletmek amacıyla kullanabilmektedir.
 16. BOT/ Robot: İstege bağlı olarak herhangi bir kaynaktan haber, video ve galeri botu
 17. Şans Oyunları: Şans oyunlarının sonuçlarını göstermek amacıyla kullanılmaktadır. Veriler otomatik olarak güncellenmektedir.
 18. PAYLAŞ Modulü: Admin entegreli Facebook / Twitter  vb. sosyal platformlar için otomatik paylaşım modülü.
 19. Manşet Modulü: Artırılan manşet seçenekleri ile haber sitenize çeşitli manşetlerle daha farklı bir görünüm kazandırabileceksiniz.
 20. E-Gazete Modulü ( Günlük gazete sayfalarınızı yüklediğiniz modül)
 21. Infinity Haber ( Haberinizin detayını okuyan ziyaretçileriniz aşağı doğru indikçe sırasıyla diğer haberlere geçebilecek.)
 22. Yerel Haberler Modulü ( Ana sayfada Türkiye haritası ile yerel haberleri sunun. Üstelik haberlerinize sadece il ismini etiket olarak eklemeniz yeterli.)
 23. Yazar Modülleri: Ana sayfada yer alan yazarlarınızı gösterdiğiniz kısım için farklı seçenekten dilediğinizi seçebilirsiniz.
 24. Kategori Şablonları: Ana sayfada yer alan yazarlarınızı gösterdiğiniz kısım için farklı seçenekten dilediğinizi seçebilirsiniz.
 25. Ilgili Haberler Modulü: Haber detaylarınızda ilgili haberleri 1 tık ile haber içerisine iliştirebilirsiniz.
 26. Blok Sıralama: Ana sayfada yer alan blokları sürükle bırak yöntemiyle dilediğiniz şekilde sıralayın ve farklılaştırın.
 27. Gelişmiş Reklam Modulü
 28. Tepki Modulü : Haberler İçin Emoji Tepkiler
 29. Geliştirilmiş Yazı Editörü: Gelişmiş metin editörü TinyMCE Advanced
 30. Vefat Edenler Modulü: Vefat eden hemşehrilerinizin haberlerini sitenizde yayınlayın
 31. Röportajlar Modulü 
 32. Biyografi Modulü ( Kim Kimdir)
 33. En’ler Modulü ( En çok okunanlar, en çok yorumlananlar )
 34. Astroloji Modulü
 35. Yemek Tarifleri Modulü ( SEO optimize (zengin snippet’ler), galeriler, pişirme zamanlayıcıları, yazdırılabilir tarifler ve çok daha fazlası.)
 36. Namaz Vakitleri / Iftara Kalan zaman modulü (Şehriniz için detaylı namaz vakitleri uygulaması )
 37. Nöbetçi Eczaneler Modulü ( Her şehrin güncel nöbetçi eczane listeleri haber sitenizde )
 38. Trafik / Yol Bilgisi Modulü (Şehrin trafik akışını haber sitenizde takip etmek isteyenler için)
 39. Kredi Hesaplama Modulü ( Herhangi bir banka Şubesine Gitmeden Kredi Hesaplama İmkanı)
 40. Etkinlik Takvimi Modulü ( Yaklaşmakta olan etkinliklerin kronolojik sırayla listelenmesini sağlamaktadır.)
 41. Son Dakika Modulü
 42. Dini/Milli Bayramlar Modulü
 43. Gazete Manşetleri Modulü ( Yerel/Ulusal gazetelerin birinci sayfaları haber sitenizde olsa nasıl olurdu?)
 44. Sinemalar Modulü ( Sinema severler vizyondaki filmleri sitenizde takip etsin.. )
 45. Facebook Instant Article Modulü ( Instant Articles haber yayıncılarının içeriklerini hızlı ve interaktif olarak Facebook mobil uygulaması kullanan okurlarına dağıtmalarını sağlayan bir araçtır.)
 46. Yandex Turbo Pages Modulü (Bu özellik Google AMP desteği ile benzerlik göstermektedir ancak Yandex arama sonuçları için kullanılmaktadır.)
 47. Google News Modulü ( Google News, Türkiye’de bilinen adıyla Google Haberler dünya çapında 50 binden fazla haber kaynağından, haber başlıklarını toplayan, kaliteli ve seçkin içeriklerin okuyucuya sunulduğu bir haber hizmetidir.)
 48. ACCELERATED MOBILE PAGES (AMP): Google tarafından geliştirilen mobil site mimarisi kullanırak gerek indexlenme süresi gerekse sayfaların ilk açılışlarını google kendi arşivinde saklamasıyla sayfaların açılış hızları maximum seviyeye çıkmaktadır.
 49. Önbelek (Cache )Modulü
 50. Facebook yorum modulü
 51. Kullanıcı Yetkilendirme Modulü ( Dilediğiniz kullanıcıya yetki verebilir, veya yetkilerini kısıtlayabilirsiniz.)
 52. Metin İçi Linkleme modülü (Haber içi kelime linkleme)
 53. Son Depremler Modulü
 54. Rüya Tabirleri Modulü
 55. Basın İlan Kurumu Modulü
 56. Kredi Hesaplama Modülü
 57. Anlık Push Bildirimleri
 58. Quiz Modulü ( Bilmece yada bulmacaları bünyesinde barındıran, editör taraafından hazırlanan soru cevap modulü )
 59. Karikatür Modulü
 60. Otomatik Resim Optimizasyonu ( Site hızı artar / seo puanı yükselir)
 61. SSL Sertifikası
 62. Sesli Haber Okuma özelliği
 63. Responsive Özelliği (Responsive, duyarlı / uyumlu web tasarım, yani mobil cihazlarda iyi bir deneyim )
 64. Google drive üzerine sitenin otomatik yedeğinin alınması
 65. Demo İçerik (İçeriklerinizi yükleyerek demo içerikteki gibi görünmesini sağlarsınız)
 66. Yüksek güvenlikli koruma, veri akışı ve çalışma ortamı
 67. YOAST seo modulü ile tam uyum

Öne Çıkan Başlıca Özellikler

 • Google Speed Yüksek Puan: Web sitesinin açılma hızı Google tarafından sıralama faktörlerinin birincisi durumundadır.
 • Google News Uyumlu: Google News kaydı haber portallarının kayıt yaptırmak isteyeceği bir platformdur. Yeni arayüzümüz Google News sitelerin talepleri dikkate alınarak tasarlandı.
 • Google AMP Sayfası: Mobil AMP uyum ile mobil siteleriniz Google Mobil AMP dizininde görüntülenecek ve daha fazla ziyaretçi potansiyeliniz olacak.
 • Facebook Instant Article: Facebook’ta Instant Articles ile özel harcamalar yapmadan daha hızlı sayfalarla yer alın.
 • sosyal medya: Web Pro Haber, sosyal medya platformları ile tam uyumlu olarak çalışır. Böylece daha fazla ziyaretçi kitlesine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
 • Haber Botları: Haber botları sadece Ajans aboneleri içindir. Video botları: youtube.com • vimeo.com • dailymotion.com • izlesene.com • web.tv
 • içerik botları: Web Pro Haber içerisinde dahil olarak gelen içerik botları sayesinde, dış kaynaklardan otomatik veya manuel içerik alma.
 • kolay içerik yönetimi: kullanımı çok kolay bir panele sahip olduğu için, içeriklerinizi kolayca yönetebilir, hızlı bir şekilde dilediğiniz işlemleri yerine getirebilirsiniz.
 • push bildirim: yönetim paneli üzerinden Web ve Mobil cihazlara bildirimler gönderebilir, ziyaretçilerinizi bilgilendirebilirsiniz.
 • seo uyumu: sitenizin arama motorlarından daha hızlı indexlenmesi ve üst sıralara yükselmeniz için gerekli olan teknik alt yapı.
 • modül sistemi: Web Pro Haber üzerinde bulunan birbirinden farklı modüller sayesinde, ziyaretçilerinize çok daha fazla içerik ile hitap edebilirsiniz.
 • reklam yönetimi: Web Pro Haber ile en iyi reklam yerleşimlerini kullanabilir, eklediğiniz reklamlardan maksimum kazanç sağlayabilirsiniz.
 • Maksimum Reklam Kazancı: Reklam yönetimine uygun olarak tasarlanmış arayüz ile maksimum kazanç sağlama şansına sahip olacaksınız.
 • mobil uyumluluk : Web Pro Haber’in özel olarak hazırlanmış mobil arayüz ile, tüm ziyaretçilerinize en iyi ve en uygun içerik hizmetini sağlayabilirsiniz.
 • maksimum hız: Web Pro Haber, geliştirilmiş alt yapısı ve önbellek sistemi ile ziyaretçilerinize daha hızlı bir performans yaşatın.
 • güçlü yapı : geliştirilmiş kod yapısı, kütüphaneleri ve modülleriyle, çok daha güçlü ve performanslı bir yazılım.
 • Minimum Eklenti Max. Güvenlik: Eklenti kullanımına bağlı olarak oluşabilecek güvenlik sorunlarını düşünerek herhangi bir eklenti kullanmadık.
 • Ücretsiz Tema Kurulumu: Her müşterimiz için bir defa olmak üzere ücretsiz kurulum ve demo içerik yüklemesi sağlıyoruz.
 • Sürüm Güncelleme: 1 yıl boyunca mevcut sürümdeki güncellemeler ücretsizdir. Örn: V2.1’den V2.2 sürümüne geçiş.
 • Teknik Destek: Sistem kullanımı için 1 yıllık ücretsiz destek paketi dahildir.
 • VIP Avantajı: Vip paketlerde yıl boyunca ücretsiz güncelleme ve destek mevcut. Paketinizdeki tüm ürünler yıl boyunca garanti kapsamındadır.

Ek Ücretli Modül, Eklenti ve Uygulamalar

 • Özel Tema/Tasarım Çalışması: Özel istekler doğrultusunda yapılacak tasarımsal değişiklikler ekstra ücrete tabidir
 • Mobil uygulama ( ios / android ) ekstra ücrete tabidir. Fiyat teklifi alınız.
 • Ücretli Abonelik ( Online Ödeme Sistemi)

KAMPANYALI FİYAT: Fiyat teklifi almak için bize ulaşın! 0507 947 3333 –  mail@webpro.com.tr 

Yorumlar

İlgili Haberler